Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Dekoratyvinės tvoros iš metalo

dekaoratyvines tvoros

Ko gero kiekvienas suprantame, kad metalinės tvoros atlieka gerą dekoratyvinę funkciją. Jos suteikia namų kiemui didesnę vertę ir beveik nereikalauja jokios techninės priežiūros. Ypatingi tvorų ir vartų dizaino sprendimai suteikia išskirtinį estetinį vaizdą ir atkreipia dėmesį į pastatą. Marijampolėje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose yra tikrai nemažai nuosavų namų. Jų savininkai dažnai nori, kad namai atrodytų įspūdingai, todėl kiemo tvorai dažniausiai renkasi metalo produkciją.

Kaip žinia yra kelios metalo rūšys, apie kurias Jus neabejotinai informuos tvorų tiekėjai Marijampolėje. Tačiau Jums taip pat reikėtų bent jau turėti dalinį supratimą apie įvairias metalines tvoras, nes tuomet pasirinkti taps žymiai lengviau.

Kaltos metalinės tvoros
Tai vienas tradiciškiausių metalo tvoros pasirinkimų, kuris yra naudojamas jau šimtmečius. Kalvystė yra atliekama rankomis, po to specialiai kaitinama ir tuomet pagaminama forma. Šis procesas reikalauja daug darbo, todėl gali būti įperkamas tikrai ne kiekvienam. Tačiau visada yra galimybė pasirinkit gamykliniu būdu kaltą metalą ir sumokėti žymiai mažesnę kainą. Tam yra naudojamas plienas, kurio sudėtis yra panaši į geležies. Šis pasirinkimas ne tik pigesnis, bet ir dėl specialaus apdengimo – apsaugotas nuo rūdžių. Šių tvorų stilius yra lankstesnis.

Tvoros iš aliuminio profilių
Aliuminis yra viena geriausių tvorų medžiagų drėgnose vietovėse, pavyzdžiui, netoli pakrančių ar baseinų. Atsparumas korozijai yra žymiai geresnis nei kitų metalų. Aliuminis – stipri, lengva ir dešimtmečius laikanti medžiaga (jei tik yra tinkamai prižiūrima). Esant poreikiui, šios tvoros gali būti labai puošnios. Dėl minkštumo yra gana nesudėtinga formuoti įvairius piešinius. Taip pat aliuminio tvorą galima nudažyti bet kokia Jums norima spalva. Jei pasirinksite miltelinį dažymą – tvora turės didesnį atsparumą vandeniui ir rūdims.

Plieninės tvoros
Cinkuotas plienas gali būti dengiamas milteliniais dažais, kaip ir aliuminis. Todėl plieninės tvoros yra labai patvarios ir nereikalauja daug priežiūros. Kai kurie tvorų gamintojai tvorų ruošimui naudoja lydytą plieną, nes taip yra sumažinamos išlaidos ir galima sukurti įdomesnį dizainą. Šios tvoros paprastai susideda iš plokščių.

Straipsnį parengė: www.tvorostinklai.lt

(Visited 423 times, 1 visits today)