Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Marijampolės policijai įtarimų sukėlė kaimo parduotuvės asortimentas

policija-bendraMarijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai tikrino turimą informaciją, kad Marijampolės sav. Meškučių k. Vytauto g. esančioje individualioje parduotuvėje yra laikomos akcizinės prekės – cigaretės bei nelegaliai pardavinėjama kiauliena bei jos pusgaminiai.

Pareigūnams nuvykus, parduotuvėje tuo metu dirbo pardavėja, teigusi, kad savininkės nėra. Netrukus ji, pasiėmusi mobiliojo ryšio telefoną, išėjo iš prekybos salės į vidinę kiemo pusę ir išsinešė maišelį, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo 18 pakelių cigarečių „NZ gold super slims” bei 24 pakeliai cigarečių „FEST red” su baltarusiškomis banderolėmis.

Į kiemą išėjus ir pareigūnams, paaiškėjo, kad jame yra parduotuvės savininkė. Kieme buvo dorojamos kiaulės, pjaustoma skerdiena. Kilus įtarimui dėl nelegalios gamybos bei prekybos mėsos produktais, buvo susisiekta su Marijampolės valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba dėl galimai daromo pažeidimo.

Tikrinant kitas patalpas, rūsyje buvo rasta 180 pakelių cigarečių „FEST red” ir 480 pakelių cigarečių „NZ Gold superslims” su baltarusiškomis banderolėmis. Parduotuvės savininkė paaiškino, kad rastos cigaretės priklauso jai, jų nepardavinėja.

Būdami kieme pareigūnai pro atidarytas garažo duris pastebėjo įvairių plastikinių talpyklų. Viena 1000 litrų talpykla buvo pilna dyzelinių degalų, kuriuos savininkės sutuoktinis teigė įsigijęs iš rusakalbio asmens. Įsigijimo bei akcizo sumokėjimą patvirtinančių dokumentų jis teigė neturįs.

Dėl nustatytų pažeidimų pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką), už šiame straipsnyje numatytus pažeidimus gresia bauda nuo 28 iki 14 481eurų su prekių konfiskavimu.

Marijampolės apskr. VPK informacija

(Visited 67 times, 1 visits today)