Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Lietuvos kelių policijos pareigūnai Marijampolės apskrityje patikrino daugiau kaip 200 transporto priemonių

2014 m. lapkričio 23 d. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai Marijampolės apskrityje vykdė policinę priemonę.

Priemonės metu buvo patikrintos 223 transporto priemonės ir išaiškinti 26 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Pareigūnai nustatė aštuonis vairuotojus, kurie eksploatavo transporto priemones, neapdraustas savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, du asmenys transporto priemones vairavo, neturėdami teisės vairuoti. Taip pat, nustatytas vienas neblaivus dviratininkas (1,30 prom. girtumas).

Priemonės metu, apie 15 val. 35 min. Marijampolės mieste, Vasaros gatvėje, pareigūnai pastebėjo automobilį BMW 540, kurio vairuotojas, pamatęs policijos tarnybinį automobilį, staigiai apsisuko ir dideliu greičiu pradėjo judėti priešinga kryptimi, tai yra tolti nuo pareigūnų. Įjungę tarnybinio automobilio švyturėlius ir garso signalą, pareigūnai persekiojo minėtą BMW automobilį. Važiuodamas dideliu greičiu Vasaros g., BMW automobilio vairuotojas sankryžoje su Gamyklų g. suko į kairę pusę, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio, užvažiavo ant kelkraščio bortelio, žalios vejos ir atsitrenkė į kelio ženklą, jį nuvertė bei apgadino vairuojamą automobilį.

Nustatyta, kad automobilį BMW 540 vairavo 29 metų marijampolietis. Bendraujant su vairuotoju, buvo juntamas stiprus alkoholio kvapas, minėto asmens judesiai buvo nekoordinuoti, o kalba nerišli. Patikrinus vairuotoją alkoholio kiekio matuokliu, nustatytas lengvas girtumo laipsnis (1,20 prom.).

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija

(Visited 87 times, 1 visits today)
123456