Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Marijampolės savivaldybės tarybos nariui imonitetas nepadėjo

policijos-reidas-panevezys3Kovo 1 d. apie 19 val. 50 min. Marijampolės sav., kelio Kaunas – Marijampolė – Suvalkai 48-ame km, 45-erių metų kandidatas į Marijampolės sav. tarybos narius V. N., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją), Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnams siūlė 30 eurų kyšį (pinigus įdėjo į dokumentus).

Pareigūnai atsisakė paimti dokumentus, kuriuose akivaizdžiai buvo matyti pinigai (3 kupiūros po 10 eurų), taip pat pažeidėjui buvo paaiškinta, kad baudos grynais pinigais sumokėti negalima, tai padaryti reikia pašte, banke ar „Perlo” terminale per 10 dienų. Vairuotojas pasakęs: „Važiuojam toliau ir viskas bus gerai”.

Pareigūnė informavo, kad bandymas papirkti policijos pareigūną užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. (Papirkimas). Įvykio vietoje buvo nufotografuotas automobilis ir pinigai, įdėti į transporto priemonės registracijos dokumentą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Asmens patraukimo atsakomybėn klausimas bus sprendžiamas tuomet, kai pasibaigs kandidato į savivaldybės tarybos narius imunitetas.

Marijampolės apskr. VPK informacija

(Visited 126 times, 1 visits today)
123456