Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Poryt Marijampolėje atsidaro nauja parduotuvė

LIDL parduotuveNors nemažai tautiečių yra lankęsi „Lidl“ parduotuvėse kitose šalyse, š.m. birželio 2-ąją Lietuvoje duris atversiančios prekybos tinklo parduotuvės žada kitokią patirtį – ir ne tik dėl lietuviškų iškabų bei etikečių, bet ir dėl modernios dizaino bei prekybos koncepcijos.

„Lidl“ pagrindiniai siekiai – siūlyti pirkėjams optimalų prekių asortimentą, užtikrinti patogumą ir malonius įspūdžius apsiperkant, tapti perspektyvia ir komfortiška darbo vieta personalui bei būti draugiškiems aplinkai.

„Naujoji „Lidl“ parduotuvių koncepcija leidžia visa apimtimi įgyvendinti mūsų prekybos centro verslo principą – siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį“, – teigė Radostin Roussev-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius. Jo teigimu, „Lidl“ kainas lemia trys svarbiausi veiksniai: dideli prekių kiekiai, užsakomi iš patikimų tiekėjų, efektyvūs procesai ir kruopščiai apgalvotas produktų pristatymas.

Nuolatinį „Lidl“ asortimentą Lietuvoje sudaro daugiau nei 1 600 įvairių prekių, kurių dauguma yra privatūs prekės ženklai. Tai „Lidl“ užsakymu pagaminti maisto produktai ir ne maisto prekės. Jų kokybė griežtai kontroliuojama pagal vieningus prekybos tinklo standartus. Be tarptautinio asortimento prekių, Lietuvos parduotuvėse bus ir šakočių bei kibinų, šašlykų, lietuvių mėgstamų skonių padažų bei kt.

Šalies pirkėjai jau netrukus galės įvertinti kasdien į „Lidl“ parduotuves pristatomų šviežių maisto produktų pasiūlą: „Lidl“ pieno produktų, šviežios mėsos, daržovių ir vaisių, paragauti keliskart per dieną parduotuvėje kepamos duonos bei bandelių ir nusipirkti kavos išsinešti.

Baigiamoji stotelė apsiperkant – modernios „Lidl“ kasos, įrengtos taip, kad pirkėjai galėtų greitai atsiskaityti, o kasininkai – patogiai atlikti darbą. „Lidl“ rūpinasi, kad personalas jaustų motyvaciją atskleisti save ir tobulėti: darbui skirtą laiką objektyviai fiksuoja elektroninė apskaitos sistema, lankstus grafikas suteikia galimybę derinti jį su asmeniniais planais, racionaliai suplanuotuose parduotuvių pastatuose darbuotojams įrengtos poilsio erdvės su virtuve.

„Lidl“ parduotuvės pastatytos iš patvarių medžiagų, erdvios ir šviesios. Vadovaujantis bendrovės praktika, jos vertinamos pagal tarptautinę tvariųjų pastatų sertifikavimo sistemą „BREEAM In-Use“, kuri atspindi statinio energinį efektyvumą, palankumą aplinkai bei komfortą. Didžioji dalis netrukus duris atversiančių „Lidl“ parduotuvių jau yra gavusios sertifikatą, trys šiuo metu yra audituojamos.

Prie parduotuvių įrengtos erdvios automobilių aikštelės su daugiau kaip 120 vietų, dviračių stovai, stoginės pirkinių vežimėliams. „Lidl“ parduotuvės – draugiškos šeimai: tėvelių su mažyliai patogumui čia yra vežimėlių su laikikliais lopšiams, o higienos patalpose įrengtos erdvės mamoms su kūdikiais.

Vienas iš „Lidl“ prioritetų – atsakingas požiūris į gamtą bei atliekų rūšiavimą, kuris propaguojamas tiek kolektyve, tiek bendruomenėje. Parduotuvių vestibiuliuose įrengtos vadinamosios „Ekostotelės“, kuriose taromatus su bekontakčiais praustuvais papildo įmontuoti atliekų rūšiavimo skyriai. Parduotuvėse veikia tualetai.

LIDL parduotuve_svieziu kepiniu skyrius LIDL parduotuve_svieziu kepiniu ir vaisiu skyriai LIDL parduotuve_kasos_2 LIDL parduotuve_kasos LIDL parduotuve_5 LIDL parduotuve_4 LIDL parduotuve_3 LIDL parduotuve_2

123456