Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kompensacijos už šildymą, karštą ir geriamąjį vandenį – ne visiems prašantiems

Prasidėjus šildymo sezonui, gyventojams ypatingai aktualus klausimas – kompensacijos už šildymą, karštą bei geriamąjį vandenį. Gyventojai jau gali teikti prašymus šioms kompensacijoms gauti. Tačiau prašymai nėra priimami iš daugiabučių namų bendrijų, kurios pačios skaičiuoja mokesčius ir kompensacijas už šildymą, karštą ar geriamąjį vandenį, tačiau nėra registruotos Juridinių asmenų registre, narių. Šiuo metu tokių bendrijų dar yra 19.

„Dar kovo mėnesį įspėjome Juridinių asmenų registre neregistruotas bendrijas, kad susitvarkytų reikalingus dokumentus, tačiau vis dar 19 bendrijų to nėra padariusios. Todėl galima sakyti, kad bendrija, kuri nėra registruota Juridinių asmenų registre, egzistuoja neoficialiai. Žmonės, gyvenantys tokiose daugiabučių namų bendrijose negali teikti prašymų dėl kompensacijų. Dar kartą norime atkreipti dėmesį, kad būtina užregistruoti bendriją Juridinių asmenų registre, tam kad nenukentėtų bendrijos nariai, turintys teisę į šildymo, karšto ir geriamojo vandens kompensacijas“ – sako Savivaldybės administracijos Piniginės paramos skyriaus vedėja Vida Bružinskaitė.

Užsiregistravę VĮ Registrų centre, bendrijų pirmininkai turėtų ateiti į Savivaldybę (J. Basanavičiaus a. 1), 113 kab. pasirašyti sutartis, nes tik tada kai bus pasirašytos sutartys, šių namų gyventojai galės teikti prašymus dėl kompensacijų.

Bendrijos, kurios nėra registruotos Juridinių asmenų registre: ,,Šilas“, ,,Nykštukas“, ,,Vėtrungė“, ,,Monolitas“, ,,Rūta“, ,,Eglė“, ,,Tėviškė“, ,,Artojas“, ,,Arka“, ,,Rudenėlis, ,,Vikis“, ,,Montuotojas“, ,,Venta“, ,,Namas“, ,,Žiogelis“, ,,Kampas-1“, ,,Varpas-1“, ,,Diemedis“ ir ,,Skruzdėlynas“.

Kilus klausimams, prašome keiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Piniginės paramos skyriaus vedėją Vidą Bružinskaitę, tel. 8343 90016, el. p. vida.bruzinskaite@marijampole.lt

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

123456